ישראל

  בחר נושא הפנייה

  קמין עץ או קמין גז – כיצד נדע באיזו אופציה לבחור?

  אם שקלתם לחמם את הבית עם קמין אך אתם עוד מתלבטים לגבי הסוג הנכון, לפניכם כמה נקודות למחשבה ושיקולים שיש לקחת בחשבון.
  ימי החורף הקרירים טומנים בחובם כמה וכמה יתרונות, ביניהם העיקרי והוא התכנסות מוקדמת של כל בני המשפחה בבית והתכרבלות משותפת על הספות. ואם בילוי מסוג זה מסב לכם הנאה, תוכלו אף לשדרג אותו בישיבה מול האח. מלבד החימום, קמין בבית מהווה אלמנט עיצובי מרשים ומעוצב ובעזרתו ניתן ליצור אווירה ביתית ומזמינה גם באקלימים קרים. ישנם סוגים שונים של קמינים ביתיים ואנו נבחן את היתרונות והחסרונות של כל חלופה, על מנת לסייע לכם לבחור באופציה המיטבית.

  תפעול הקמין

  • קמין גז – קמין המבוסס על גז הנו נוח לתפעול וניתן ליהנות מאש חמה בבית “בלחיצת כפתור”. אם אתם רוצים להימנע מהעבודה הקשה הכרוכה בתפעול קמין עץ, בחירה בקמין אשר פועל על גז תהיה הנכונה ביותר עבורכם. החיסרון הוא שעץ הנו משאב טבעי וזמין בעוד שגז יש לקנות. המחיר אינו יקר יחסית אולם בניגוד לעץ, תפעול הקמין כן יהיה כרוך בעלויות.

  • קמין עץ – קמין עצים דורשים מאמץ רב יותר בעת התפעול. מלבד העובדה שיש לכרות עצים (או לחלופין לקנות), עליכם לסדר אותם באח בדרך מסוימת, להצית את האש ואף לשמר אותה לאורך זמן. בהשוואה לקמין גז, מדובר ביותר עבודה אולם יש אנשים שבנויים להתעסקות ואוהבים אותה. כמו כן, עץ הנו משאב טבעי ולכן ניתן להשיג אותו בחינם, אולם החיסרון הוא שהדבר ידרוש מכם עבודה ולא לכל אחד זה יתאים.

  קמין עץ

  אחזקה

  אין זה סוד שהאחזקה של קמין גז הנה הרבה יותר פשוטה ונוחה. קמינים אלו נוחים וקלים לתחזוקה וניקוי כך שעל הנייר, נראה שהם האפשרות הטובה ביותר. אך למרות שקמין עץ דורש ניקיון רב יותר, לאחר השימוש ישנם אנשים אשר אינם יכולים לשבת מול האח ללא הריח המשכר של העץ והחוויה שקמין מסוג זה מספק. נסיים ונאמר שלשני הסוגים של הקמינים ישנו מראה מסורתי ושניהם מחממים. מה גם שבשני המקרים לא פעם תידרשו לזמן איש מקצוע על מנת שיבדוק את הארובה ויראה כי הכל תקין.
  אם אתם מתלבטים בין הקסם הטבעי של העץ לבין הנוחות של הגז, אנו כאן עבורכם. באורטל אנו מעמידים לרשותכם אינספור אפשרויות של קמינים בשלל עיצובים לצד ידע וניסיון מקצועיים וטכניים אשר יסייעו לכם להגיע לבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button