ישראל

  בחר נושא הפנייה

  יצירת סביבת הישיבה המושלמת מסביב לקמין

  האופן שבו אתה מארגן את הרהיטים שלך מסביב לקמין, או מעצב מאפס חדר עם קמין, תלוי במידה רבה בשימוש שאתה רוצה לעשות בחלל. להלן חמישה רעיונות ליצירת מערך ישיבה מזמין מסביב לקמין.

  חדר המשפחה

  עם קמין Front Facing, קל ליצור חלל התקבצות חם ונעים עבור המשפחה. אם אתם מעצבים את החדר מאפס, אולי תרצו לשקול הוספה של כמה מדפים מעוצבים בסביבה המיידית של הקמין , לתצוגה מסודרת של ספרים, משחקים וצעצועים. כמו כן שטיח גדול במיוחד עם זוג פופי רצפה מעוצבנים יעניקו לילדים מספיק שטח להשתולל, לשחק ולנוח מול האש. אז מי רוצה לשחק טוויסטר? (:

   

  Front-Facing Fireplace

  הטרקלין החברתי

  כדי ליצור חלל מעוצב ועוצר נשימה לאירוח, אנו ממליצים להתקין קמין גז בסגנון Space Creator בחדר גדול ופתוח. החמימות והיופי של הקמין הנ”ל ימשכו אנשים באופן טבעי להתרועע בסלון ולהתפעל ממנו. רעיון נוסף הוא ליצור מגוון אפשרויות ישיבה בשני צדי האח, כגון כיסאות תואמים, הדומים, מושבים זוגיים או מערכות סלון. ליצירת חלל מהנה וייחודי, שקלו להוסיף ערסל או כיסא/ספסל נדנדה.

   

  ISLAND 130 DECORATIVE HOOD

  פינת קריאה

  כולנו צריכים מנוחה מהכאוס של חיי היום-יום. קמין Island הוא בחירה מצוינת ליצירת המפלט המושלם, הציבו את כיסאות המנוחה האהובים עליכם בשני צדי הקמין ו”תשקעו” לתוך הספרים האהובים עליכם עם כוס קפה, או אם בעבודה עסקינן, תוכלו לשבת עם המחשב הנייד ליד האש החמימה.

   

  Island Fireplace

  מערכת קולנוע ביתי

  עם הצבה אסטרטגית של מערכת סלון נוחה מול קמין Space Creator וטלוויזיה גדולה, ברור שתרצו לערוך ערבי סרטים למשפחה וחברים.

  Fireplace and Big Screen

  מאורת הגברים (או הנשים)

  הזמינו את החברים למשחק פוקר או לאירוע ספורט גדול. הצבה נכונה של ריהוט פשוט תספיק לחלל זה. צרו שני אזורים נפרדים: מרחב ישיבה מסורתי עם ספה, כיסאות ושולחן קפה, ואזור בר עם מספיק שרפרפים/מושבים גבוהים ושפע מקום לעמידה. קמין גז Three Side (או TS) יפעל היטב בחללים מפוצלים, ויאפשר לכם לראות את האש מכל מקום.

  direct-vent gas fireplace

  הקמינים של אורטל משנים חללי מגורים ומסחר

  אנו מקווים שהרעיונות האלה נתנו לכם הרשאה, בין אם אתה מעוניינים בטיפים פשוטים לשיפור של חלל קיים, או מתחילים פרויקט גדול לעיצוב מחדש.

  אורטל מציעה אוסף נרחב של דגמי קמין גז באוורור ישיר, שיתאימו כמעט לכל חלל. יחידות הקמין שלנו נעות בגודלן בין 40 ל- 250 ס”מ, וניתן לשלב אותן בקמינים קיימים לשריפת עץ, להתקין אותן על הקיר ללא צורך בשיפוצים כמעט או לעצב אותן מאפס. כל התמונות בפוסט זה מציגות את עיצובי הקמין המגוונים בקולקציה של אורטל. קבלו מידע נוסף על הטכנולוגיה שלנו, ועיינו בגלריה שלנו לקבלת רעיונות עיצוב.

   

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button