ישראל

  בחר נושא הפנייה

  התקנה חזיתית שקופה יפהפייה של 40H70 בסביבת מגורים בלב פאלו אלטו

  -מאת Tali Hardonag, אדריכלית-

  בית קטן בפרויקט מאמצע המאה בשכונת Coastwise בלב פאלו אלטו עבר שיפוצים והרחבה ליצירת חלל זורם ופתוח לאירוח. הבית משלב אלמנטים כפריים עם צורות מודרניות, פיתוח הקונספט של חדר גדול שטוף אור.


  עם דגש על קיימוּת, חומרים ידידותיים לסביבה ותכנון לגיול במקום, הבית לבש סגנון תעשייתי, עם עץ מקבילים חשוף ונגיעות של פלדה שחורה. אלמנט העוגן הוא הקמין ביישור אנכי של אורטל. בגובה שתי קומות, הוא נמצא מאחורי לוח פח ועטוף בגבס בגימור יד עם American Clay.

   

  להרחבת אורך המגרש, לגג התחתון יש בליטות עמוקות בדרום-מערב, להצללה מהשמש ולקבלת כיוון מעולה עבור לוחות פוטו-וולטאים ומאגרי מים חמים סולריים. את החלונות הקטנים יותר בלופט העליון ניתן לתפעל מרחוק לקירור פסיבי. חומרים חיצוניים כגון טיח צבוע, גג מתכת בשיטת תפר ניצב וחלונות בחיפוי ויניל נבחרו כדי לשמור על דרישות תחזוקה נמוכות. חומרי עיצוב חוץ וצמחים מקומיים נבחרו לחיסכון במים.

   

  הבית החדש מספק חדרים נהדרים ושטחים קטנים מפנקים ופרטיים, ומשתל בקלות בשטחי הגן הקטנים, לקבלת מגוון מקומות לאירוח או למנוחה בפרטיות.

   

  למה אורטל: חיפשתי צורה אנכית עם פירוט פשוט, שיכולה להיראות גם מודרנית וגם כפרית. אורטל 40H70 הציע את הגודל והפרופורציות המתאימים, וניתן לשלב אותו בקלות מאחורי לוח פלדה כפרי כדי להדגיש את האנכיות.

  blog-image2

  קרדיט

  Architect & blog writer: Tali Hardonag Architect
  Photographer: Mark Pinkerton – vi360 Photography
  American Clay Artist: Orit Yanai
  Steel Artist: Lee Crowley
  Color Consulting: Penelope Jones Interior Design

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button