ישראל

  בחר נושא הפנייה

  טכנולוגית COOL WALL אשר תאפשר לכם להתקין קמין בכל סוגי הקירות בבית

  בזמנים עברו תפקידו של הקמין הממוצע היה פשוט לחמם את חלל הבית. כיום הקמין עבר אינספור שדרוגים וכתוצאה מכך הפך לנקודה המרכזית בבית.

  אחד האתגרים עם קמינים מסורתיים לשרפת עץ, כמו גם עם רוב הדגמים של פעם באוורור ישיר, הוא המגבלה על החומרים שבהם ניתן להשתמש בסביבת פתח הקמין. בדרך כלל לא היה ניתן להציב יצירות אמנות, אלקטרוניקה וחומרי גימור קיר כגון עץ, שיש ופלדה בסביבתם של קמינים מסורתיים, עקב החום הרב שהיחידות מפיקות.

  טכנולוגיה חדשנית. אינסוף אפשרויות עיצוב.

  הקמינים בטכנולוגיית Cool Wall של אורטל שונים מכך לחלוטין. טכנולוגיית Cool Wall החדשנית מאפשרת זרימה חופשית של אוויר קריר בין האח לקירות שסביבו, מה שהופך את הקמין ליעיל ביותר בשוק, בטוח לשימוש ובנוסף יוצר אינסוף אפשרויות עיצוב.

  היתרונות של אורטל קמינים

  מותגי קמין אחרים עשויים להפיק טמפרטורה של 280-380 מעלות פרנהייט, 0-6 אינץ’ מעל לקמין, ואילו אורטל מצמצמת מספר זה ל-160 מעלות בערך, 0-6 אינץ’ מעל לקמין. עם הפרש טמפרטורות עצום כזה, ניתן להשתמש בחומרים מסוימים, אשר בדרך כלל מתעוותים או נסדקים כאשר הם נחשפים לחום גבוה.

  לרוב המותגים המתחרים, המשתמשים בקמינים פונקציונליים, נדרש אזור מרווח של חומרים לא-בעירים, אולם אורטל מאפשרת שימוש בגימור בעיר עד למשטח הזכוכית.

  כעת נדגיש כמה מגימורי הקיר שבהם ניתן להשתמש עם הקמינים של אורטל.

  שילוב הקמין על קירות מעץ 

  עץ צפוי להתעוות, להתבקע, לדהות או להיסדק לאורך זמן כאשר הוא קרוב מדי למקור חום ניכר, כגון קמין. כמו כן, השימוש בחומרי עץ קרוב לפני השטח של קמין טיפוסי עלול להוות סכנת שריפה ולעמוד בניגוד לקודים עירוניים. משום שהקמינים של אורטל מתוכננים עם טכנולוגיית Cool Wall חדשנית, ניתן להשתמש בעץ (בהתאם למצבו ולתכולת הלחות שלו) בסמוך לפתח הקמין או במרחק של כמה אינצ’ים ממנו.

  Otal Fireplaces

  קמין על קיר קוורץ ושיש

  קוורץ ושיש עשויים להיסדק, להמס, להתעוות או לדהות בקלות עקב החום שרוב הקמינים מפיקים. לחומרים אלה ייגרם נזק בטווח של 170 עד 280 מעלות פרנהייט, אולם אורטל נותנת לך את החופש לעצב ללא דאגות.

  קמינים על קירות מתכת 

  מתכת היא חומר מוליך חום מטיבה, מה שעשוי להגביל מאוד את השימוש בה בסביבת קמינים בעבר. הטכנולוגיה של אורטל מאפשרת להשתמש בגימור מתכת מסביב לפתח הקמין ובקירות שסביבו. חומר מתכתי המוצב בסמוך לקמינים של אורטל לא יתחמם יותר על המידה ולא יתעוות, מה שפותח עולם שלם של אפשרויות עבור מעצבים, מעיצובי פלדה בהשראה תעשייתית ועד למוטיבים מקושטים של אריחי מתכת.

  Cool Wall Technology

  יתרונות נוספים של טכנולוגיית Cool Wall של אורטל

  הטכנולוגיה של אורטל קמינים מאפשרת לשלב יצירות אמנות, רקמה ופריטים דקורטיביים נוספים מעל לפתח הקמין וסביבו. שטח זה, שבדרך כלל מאלץ התפשרות על חומרים כאשר משתמשים במקור חום חזק כל כך, הופך באחת ללוח היצירה של המעצב. הקיר מסביב בתמונה שלמטה, לדוגמה, עשוי מבד. ניתן גם להציב מעל הקמינים של אורטל טלוויזיות שטוחות, ליצירת מרחב בידור חמים ומזמין לכל המשפחה.

  Ortal Fireplace Cool Wall

  כבר יותר מ-30 שנה שאורטל מובילה את הענף עם עיצובי קמין חדשניים שהם מרשימים ומתוחכמים לא פחות מאשר פונקציונליים. למידע נוסף על האופן שבו הקמינים של אורטל יכולים לשנות לחלוטין את מרחבי המגורים והמסחר שלך, צור עמנו קשר בטלפון 818-238-7000 (ארה”ב).

  Sources

  1. Download
  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button