ישראל

  בחר נושא הפנייה

  קמין עץ יכול להוסיף המון יופי וחום לבית, אבל איך לבחור קמין איכותי?

  איזה כיף לכם, החלטתם לרכוש קמין עץ חורפי, בו תוכלו אפילו לבשל ערמונים. טעים מאוד, אך קודם כל בואו נדבר על בחירת קמין עצים שייתן את התחושה הכי כפרית בבית. אתם מוזמנים לדמיין שאתם בצימר ביישוב חד נס…
  בניגוד למה שאנשים בדרך כלל מדמיינים, ישנם קמינים מסוגים באמת מגוונים. כשאנחנו אומרים קמין עץ איכותי, אנשים בדרך כלל מדמיינים את הדוגמה הקלאסית והמוכרת של קמיני עצים. יחד עם זאת, ישנם עיצובים מרהיבים בהחלט של קמינים, כולל קמין שמשתלב באופן מושלם בתוך עיצוב הבית. ידעתם שאפשר להתקין קמין ארוך לאורך רוב הקיר? מדהים!

  יש קיר לבנים בבית? קמין עצים משלים את התחושה!

  אם אתם מחפשים אחר קמינים איכותיים לבית או לעסק, אנחנו כאן כדי להמליץ על מתכון כפרי מושלם. יש קיר לבנים בבית או בבי העסק? אתם מוזמנים להתקין קמין שלא יבייש את האגדות הכי רומנטיות בהיסטוריה. אם מדברים על פינוק מושלם באווירת פרובנס, מדברים על פתרונות חימום שניתן להדליק בעזרת מתג פשוט, פתרונות חימום המבוססים על שריפת עץ ידנית ועוד.
  שימו לב, אם החלטתם ללכת על קמין עצים סטנדרטי, חשוב תמיד לוודא כי אינכם מכניסים עצים רבים לתוך הקמין. מדוע? בניגוד לקמינים מתקדמים, בקמינים הקלאסיים אפשר בקלות להגיע מצב בו יותר מדי עץ נדחס פנימה לקמין. מה יקרה? האש עלולה בקלות להתפרץ החוצה ולגרום לשריפות ולנזקים, חלילה. על כן, בכל מקרה שבו יש לכם קמין בבית, כדאי להחזיק ציוד כיבוי אש בסיסי בקרבת מקום.

  באילו צבעים ודגמים מדובר?

  ישנם פתרונות חימום בצבעים שונים, כמו למשל קמינים איכותיים בצבע לבן, צבע שחור וגם אפור. יחד עם זאת, בדרך כלל יהיה אפשרי לברר לגבי הבחירה של צבעים אחרים ומגוונים יותר. למשל, דגם SAPHIR ודגם TOPAZE מגיעים בצבעים של שחור ולבן.
  אם אתם מחפשים אחר העיצוב המושלם בבית, מומלץ מאוד לברר לגבי דגם הנקרא EVA 992 – קמין עצים איכותי ביותר ומעוצב. LEA 998 הוא קמין שנצמד לקיר, תוך שהוא עומד על רגל אחת. מדהים ואיכותי בהחלט!

  פתרונות חימום עשויי יציקה

  כשהסטנדרט מאוד גבוה, החורף יהיה הכי נעים. אתם מוזמנים לפנק את עצמכם כמו שרואים בסרטים, אל מול פתרונות חימום אידיאליים ומעוצבים.
  אם עדיין לא הרגשתם איך זה לחיות בסרט, בתקציבים ידידותיים תוכלו לעשות זאת עוד השבוע. אגב, מומלץ מאוד לרכוש קמינים גם בקיץ ובאביב, כי ככה תוכלו להנות ממחירים מאוד אטרקטיביים. מוכנים להתכרבלות האידיאלית?

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button