ישראל

  בחר נושא הפנייה

  כך תשדרגו פלאים את הגוון העיצובי של הנכס שלכם

  שדרוג הגוון העיצובי של הנכס שלכם עשויה להיות משימה של ממש. יחד עם זאת, במידה ותשתמשו נכון במלוא הפוטנציאל העיצובי שיש בכל קמין, אתם תוכלו ליצור אווירה ייחודית בכל דירה ולשפר את הלוק העיצובי של כל חדר. הנה כמה דרכים שבה קמין קטן יעשה לכם הבדל גדול.

  השתמשו בתאורה הייחודית שמפיק כל קמין גז סטנדרטי

  מכיוון שהגוון העיצובי של כל נכס מושפעת באופן ישיר מסוג התאורה הקיים, אתם לא יכולים להסתפק בתאורה הסטנדרטית שלכם. על ידי הוספה של קמין גז אתם תוכלו להעניק לכל חלל מראה ייחודי ולהשפיע על הגוון הסופי של כל רהיט. למעשה בחירה בכל קמין תאפשר לכם לצמצם את השימוש בתאורה הקלאסית וליהנות מתאורת אש טבעית.

  נצלו את המראה הכפרי שמעניק הקמין

  קמינים הם מזמן לא רק דרך להסיק את הדירה שלכם אלא אופציה דקורטיבית שכדאי לכם לשקול. קמינים מספקים תחושה של רטרו בכל חלל, מוסיפים נגיעות של פעם בכל קונספט עיצובי נבחר ועוזרים לכם להקנות לוק ייחודי לכל חדר. הקמינים מתאימים באופן מושלם לרצפות פרקט ועוזרים לכם להשיג את המראה הכפרי שתמיד חלמתם עליו.

   

   

  בחרו בטוויסט האלגנטי שיש לקמין להציע לכם

  כמעט ואין אביזרים שמשלבים פונקציונליות ודקורטיביות באופן אינהרנטי כמו הקמין. למרות  (ואולי בגלל) שעברו מאות שנים מהרגע שהקמינים הראשונים הגיחו לאוויר העולם, הקמינים עדיין שומרים על הלוק האלגנטי שהם מעניקים לכל חלל. כך, שגם היום קמין יפיפה ישדרג את הסטייל העיצובי של כל בית ויוסיף לו ערך מוסף.

  הפכו כל סנטימטר לפנינה עיצובית של ממש

  חשוב לנצל את מגוון הסוגים והדגמים של הקמינים שיש כיום בשוק בכדי לנצל כל מילימטר שעומד לרשותכם בתבונה ולשפר את חזות הדירה. קמין גז שיורד מן התקרה ומפאר את חלל המגורים הראשי, מאפשר לכם לשדרג את העיצוב של כל נכס ולספק אמירה אישית בקלות ובמחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

  אל תוותרו על פלטת הצבעים הנכונה

  שימו לב שאתם מנצלים נכון את פלטת הגוונים הדומיננטית שקיימת לכם בנכס ומחזקים את הנקודות החלשות שלו. במידה והנכס שלכם מורכב מצבעים חמים, דווקא הלוק של הקמינים הלבנים תעשה את העבודה. במידה והנכס שלכם מורכב מצבעים קרים, זהו בדיוק המקום להוסיף נגיעות של קמינים חומים ולשכוח מהאופציה המטאלית.

  שורה תחתונה: קמין הוא פתרון עיצובי שאתם חייבים לשקול והדרך שלכם לשדרג את הגוון העיצובי של הנכס שלכם בקלות ובמהירות.

   

   

   

   

   

   

   

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button