בחר נושא הפנייה

  קמין בנוי

  קמין בנוי - אורטל קמינים

  אין כמו לחזור הביתה בערב חורפי ולהתחמם ליד הקמין הביתי. כיום ישנם סוגים שונים של קמינים שיכולים לחמם את חלל הבית שלכם, אחד מהם הוא הקמין הבנוי.

  מהו קמין בנוי?

  בניגוד לקמין עצמאי, שעומד כיחידה עצמאית ובלתי תלויה, קמין בנוי הוא יחידת בילט אין, שמיועד להתקנה בתוך דקורציה מגבס, מתכת, אבן או אדמה. הקמין הבנוי פותח בפניכם שפע של אפשרויות עיצוב החל במראה הקלאסי של קמין עם לבנים או עמודים מסביב, דרך מראה נקי בעל קווים מינימליסטיים ועד מראה תעשייתי ועכשווי. קמין בנוי מוכר גם כקמין ליבה ולרוב יש לו דלת זכוכית סגורה, מה שמקנה יותר ביטחון והגנה, כאשר הדקורציה שלו לרוב תהיה מיוצרת מחומר עמיד מפני חום.

  סוגים של קמין בנוי

  אלו אשר אוהבים את הסגנון של קמין בנוי יכולים לבחור בין קמין גז בנוי לבין קמין עץ בנוי. קמין גז ידוע באסתטיות שלו ובכך שמחמם את החלל בצורה אחידה. בנוסף קמין גז ידוע גם בחסכוניות שלו. כמו כן הוא נחשב למאוד בטיחותי וכולל מנגנון הפסקת גז במקרה של הפסקת האש, מנגנון שחרור לחץ מתוך ליבת הקמין וארובה כפולה. אפשרות שניה היא קמין עץ מובנה. אפשרות זו יותר יעילה מקמין העץ העצמאי והפתוח, שכן כוללת יחידת ליבה סגורה שמספקת הגנה מפני גיצים וניצול מקסימלי של האנרגיה.

  דגשים בהפעלה של קמין בנוי

  אם אתם מעוניינים בקמין בנוי עליכם לקנות אותו מחברה מובילה שמקפידה על עמידה בכל התקנים הנדרשים. כמו כן הנישה שבה הקמין מותקן צריכה להיות מיוצרת מחומרים עמידים בפני אש, ולכלול בידוד מחומר עמיד בפני חום בין הקמין לפלזמה. מומלץ שהקמין יותקן על ידי מתקין מקצועי, ובמקרה של קמין גז, על המתקין גם להיות טכנאי גז מוסמך. שימו לב שהקמין כולל את כל מנגנוני הבטיחות הדרושים בהתאם למכוני התקינה בארץ ובעולם. כיום עומדת לרשותכם מערכת הפעלה ממש נוחה ופשוטה על ידי שלט רחוק, מפסק קיר, חיבור לבית חכם ובתוספת תשלום ניתן ליהנות גם משעון שבת.

  דגשים בניקוי ותחזוקה של קמין בנוי

  כדי שהקמין יתפקד כראוי חשוב לנקות ולתחזק אותו בהתאם להוראות היצרן. הקמין הבנוי אינו דורש תחזוקה מורכבת במיוחד. אחת לשנה כדאי להזמין איש מקצוע מוסמך, אשר ינקה את הקמין, יבדוק את המבערים, יוודא שחלל הארובה פתוח ונקי ויבצע בדיקה כללית של תקינות הקמין. כדאי שהזמנת הטכנאי תתבצע בתום העונה הקרה, או לחלופין, לפני שהיא מתחילה.

  יתרונות קמין בנוי

  לקמין הבנוי יש לא מעט יתרונות. הוא בטיחותי יותר לעומת אפשרויות אחרות. החימום שלו יעיל והוא יחמם את הבית בצורה אחידה וקבועה, הוא ידידותי לשימוש וזמין במגוון רחב של עיצובים לבחירה. המשמעות היא שאתם תוכלו לבחור את הקמין הרצוי בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם וליהנות מפתרון חימום נוח, חסכוני ופשוט לתפעול והפעלה.

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Open chat
  Call Now Button