ישראל

  בחר נושא הפנייה

  הכינו עצמכם לחורף – כך תחממו משרדים ומבני ציבור

  החורף מודל 2019 הזכיר לנו שגם כשגרים בלב המזרח התיכון, ניתן ליהנות מעונה גשומה וקרה במיוחד. כדי שהחורף המתקרב לא יתפוס אתכם לא מוכנים, כדאי שתכינו כבר מעכשיו את המשרד או המבנה הציבורי עליו אתם אמונים. כיצד נערכים לימים הקרים? בקלות – בעזרת קמין.

  קמין למשרד או למבנה – הפתרון המושלם לחימום המושלם

  על אף שהמוח האנושי הוביל אותנו להמצאות טכנולוגיות מרשימות במיוחד, בכל הקשור לחימום חלל החדר, רובינו עדיין תקועים בין התנור השורף למזגן המחניק עם שאריות לרדיאטור המייבש. כך היו פני הדברים עד שהופיעו בעולמינו תנורי הקמין, ששינו את חוקי המשחק מן הקצה אל הקצה.

  ישנם מספר סוגים מרכזיים של קמין, בראשם קמין העץ המסורתי (זה שדורש שריפה ממשית של עצים לשם החימום), קמין הסולר הפועל באמצעות נפט, קמין הגז הפופולארי והקמין החשמלי. אין סוג קמין השולט באופן בלעדי בתחום המשרד ומבני הציבור, אם כי ניתן לומר שקמיני הגז והסולר פופולאריים מעט יותר, בשל החימום היעיל שלהם לאורך זמן, כמו גם העלויות הנמוכות והתחזוקה הפשוטה.

  כשמדובר ברכישת קמין למשרד או למבנה, חשוב להתייעץ עם אדריכל, מעצב פנים וכמובן – איש מקצוע מתחום הקמינים. כל החלטה – גודל הקמין, מיקום, זוויות וכמובן – סוג הקמין, ישפיעו באופן ישיר על עוצמת ואיכות החימום.

  כמובן שאין להתעלם מהפן העיצובי של הקמין. קיימת קולקציה רחבה של קמינים יפהפיים, המתאימים למגוון סגנונות עיצוב של משרדים ומבנים. לאור זאת, אין כל סיבה להסתפק בקמין בעל מראה שאינו מושך, גם אם עלותו נמוכה במעט מהקמין המרשים ויזואלית.

  היעזרו באנשי מקצוע מנוסים לרכישת הקמין המתאים לחלל שלכם

  רובם המכריע של המשרדים ומבני הציבור בישראל מתוחזק באופן קבוע על ידי חברות אחזקת מבנים. כשמדובר בחימום החללים השונים, חברות אלו הן הכתובת הישירה שלכם הן במעמד הרכישה והן באחזקה השוטפת.

  מבחינת רכישה, חברה שכזאת עשויה לייעץ לכם ולכוון אתכם לקמינים המתאימים לגודל החלל שלכם ולאופי השימוש הצפוי. מנהלי ועובדי החברה אמורים להיות בקיאים בתחום ומקושרים מספיק כדי לספק לכם קמין איכותי ואמין במחיר הוגן. מבחינת אחזקה שוטפת, הקמינים המודרניים של ימינו לא זקוקים לתחזוקה רבה, אבל המעט שכן – חשוב לבצע בזמן ובאופן נכון. במקרה ה”טוב” אתם עלולים להסב נזק לקמין ולפגוע בביצועים שלו, במקרה הרע אתם עלולים לגרום לשריפה ואסון.

  בקיצור, בכל הקשור לקמין למשרד ולמבנה, היעזרו תמיד בחברת האחזקה.

  מאמר זה מובא לכם באדיבות המומחים של אינטר אחזקות מבנים.

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button