ישראל

  בחר נושא הפנייה

  המדריך המלא למתלבט: קמין גז או קמין עץ?

  אם בעבר הימצאותו של קמין בבית היתה דבר נדיר, הרי שהיום מדובר במוצר שרואים בבתים פרטיים רבים ובדירות גדולות.

  רכישת קמין הביתה

  הקמין הפך להיות בשנים האחרונות חלק אינטגרלי מהריהוט הביתי. במקרים רבים נעזרים בעלי הנכסים במעצב פנים ואחת מהמשימות שלו, היא לבחור היכן ימוקם הקמין, איך הוא ייראה ואם יהיה זה קמין עץ או קמין גז.

  ייחודו של קמין עץ

  קמין עץ הוא אח אותנטי שכדי להפעילו על בני הבית לבצע כמה פעולות: לחטוב עצים או לחלופין לרכוש גזרי עץ מוכנים, למצוא מקום שאין בו לחות כדי לאחסן אותם ובהתאם לצורך להוסיף לאח עצים בדרך מובנית, שתיצור בעירה והריח של העץ הבוער לאיטו יתפשט בכל חדר המגורים.
  קמינים שמופעלים בבית בימי החורף הקרים מאפשרים ליהנות מתחושה שהטבע נמצא בתוך הבית וכל בני המשפחה מצטופפים סביבם כאילו הם נמצאים בשמורת טבע. הקמין יוצר חמימות ביתית ומשפחתית במרחב הפנימי של הבית וגורם לשעות רבות של אושר.
  מכיוון שמדובר בחלקים של עצים, יש לבצע מדי פעם ניקיון של הקמין כשהוא קר, כדי לנקות את השטח משאריות ולהשאיר סביבה נקייה ונעימה.

  ייחודו של קמין גז

  קמין גז הוא פריט נוח מאד לתפעול יום יומי: אין צורך להוסיף עצים, אלא אך ורק ללחוץ על כפתור ההפעלה וליהנות מחום נפלא השורר ברחבי חדר המגורים. חשוב לדאוג מראש למלאי של גז, וכך לא יווצר מצב שאי אפשר להפעיל את הקמין כיוון שמיכל הגז התרוקן.
  התחזוקה שלו היא מאד פשוטה ולכן בקטגוריה זו הוא הרבה יותר נוח מקמין עץ.

  אופציות עיצוביות של הקמינים

  הזמנת הקמין וגודלו תלויה במקום שהוקצה לכך בסלון הבית, שהוא לרוב החדר המתאים ביותר. בהתאם לכך, אפשר להזמין קמין ארוך המותקן לרוחבו של הקיר המרכזי בחדר המגורים, קמין מרובע, מלבני, קמין שהוא חלק מהמבנה, או עומד בפני עצמו בפינה או במרכזו של החדר.
  בחדרי מגורים בהם אין מקום להציב קמין, אפשר להזמין קמין תלוי שנתלה בזהירות לתקרה וכך הוא מפיץ חום סביבו, במקום שבו יושבים בני הבית על הריהוט בסלון.
  קיימות כמה וכמה אופציות עיצוביות והלקוחות בוחרים מהיצע קמינים את המתאים ביותר לקו העיצובי של הבית כמו קלאסי או מודרני ולגוון המשתלב באופן נפלא, עם גווני הריהוט והנראות של הסלון.

  בחירה בין קמין עץ לקמין גז

  הבחירה מה לרכוש היא אינדיבידואלית וכל לקוח בוחר את הסוג ואת הדגם המועדפים עליו בהתאם ליתרונות ולחסרונות הנראים לו, לנראות של המוצר ולתחושה שהוא רוצה ליצור בסלון, של חיים בטבע באמצעות קמין עץ, או לחלופין באמצעות קמין יפהפה הפועל באמצעות גז.
  לאור הדגמים יוצאי הדופן הקיימים הן באופציה הזו והן באופציה השנייה, כל החלטה היא מצוינת.

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button