ישראל

  בחר נושא הפנייה

  כיצד לבחור קמין שיתאים לעיצוב חלל הבית?

  קמין הוא ללא ספק תוספת דקורטיבית מרשימה שתורמת לכל דירה. אולם בכדי לגרום לו להשתלב בקונספט העיצובי הקיים בכל חלל, כדאי לבצע מספר התאמות – הרבה לפני הרכישה. אז איך תבחרו את הקמין שגם יתמזג באופן מושלם בכל חלל וגם ישדרג את האווירה של כל הדירה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה.

  העדיפו קמינים שמתאימים לגודל של החלל

  בין אם אתם רוצים להוסיף את הקמין לחדר השינה או דווקא לחלל המגורים המרכזי של הדירה, כדאי לבחור בקמין בגודל המתאים. בשוק הישראלי ישנם מגוון של קמינים גדולים וקטנים אשר ניתנים להתאמה מושלמת למידות העומדות לרשותכם ולא מעט דגמים אשר ניתנים להצבה בפינה של כל חדר. כך, שיותר ממומלץ לקחת בחשבון את סוג החלל וגודלו, כחלק מתהליך הבחירה.

  שימו לב לחומרי הגלם הדומיננטיים בדירה

  הרבה לפני שאתם בוחרים את הקמין הבא שלכם, כדאי שתשימו לב לחומרי הגלם הדומיננטיים בכל חלל. קמיני עץ יוכלו להיות פתרון מושלם לאזורים אשר מתבססים על המראה הכפרי ועשויים להוסיף טוויסט של רטרו לחללים שמעוצבים בסגנון עדכני. קמיני גז להבדיל, ישתלבו במגוון של חללים בעיצוב אולטרה מודרני או ארט דקו.

  אל תשנו את פלטת הצבעים הקיימת

  אם אתם לא רוצים להגיע לעיצוב אקלקטי אשר מתבסס על כל גורם באופן נפרד, אתם חייבים לשים לב לפלטת הצבעים הקיימת ולהתאים לה את הקמין הנכון. שימו לב שניתן לסטות בכמה טונים של צבע או לבחרו בצבעים שמשלימים את הגוון השולט – אך לא מומלץ ליצור קונטרס חד מדי. משום שיש מגוון של קמינים ומבחר אין סופי של צבעים, זו לא אמורה להיות משימה קשה במיוחד.

  השתדלו לא לכפות את הקמין על הקונספט הקיים

  חלק אינטגרלי מיצירה של לוק מושלם לכל חלל מגורים, הוא לא לכפות אף אקססורי על הריהוט הקיים. לכן, שווה לבחור בקמין גז או עץ אשר יוסיפו מימד נוסף לכל אזור, אך ידברו באותה השפה העיצובית של כל הרהיטים שקיימים כבר בדירה. כדאי לבחור בקמינים שישלימו את הארונות הקיימים, השידה של חדר השינה או את המזנון של חלל המגורים הראשי.

  לסיכום, למרות שכל קמין הוא הזדמנות לשדרג את הלוק הכללי של כל חלל, חייבים לשים לב לקונספט הדקורטיבי הקיים. שימו לב לצבעים, לריהוט ולגודל של כל אזור בבית והוסיפו לו קמין שלא יגנוב את ההצגה, אלא ישלים את הקונספט הקיים.

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button