ישראל

  בחר נושא הפנייה

  איך לבחור את העצים המתאימים ביותר לקמין עץ?

   

  קמין עץ

  אם יש לכם בבית קמין עץ אותנטי, אתם נהנים מאיכות חיים חורפית שקשה לתאר במילים. יחד עם כל הכיף הזה, כדאי גם לדעת כיצד מתחזקים קמין, כיצד מנקים אותו ולבסוף, אילו סוגי עצים יהיה עליכם לבחור עבור הקמין בבית. בואו נדבר על פתרונות הסקה ביתיים וכפריים.

  בין אם יש לכם בבית קמינים מעוצבים, קמיני עץ או כל סוג קמין אחר, תמיד יהיה מומלץ לדעת מהו חומר הבעירה המומלץ עבורכם. יכול להיות שאתם צריכים הסקה עבור חדר אחד, או אולי אפילו עבור בית שלם, אך דבר אחד בטוח – אתם צריכים לבחור נכון את סוג העצים בהם תשתמשו. ראשית, הטיפ הכי חשוב שאפשר לתת, ועוד לפני שמדברים על סוג העצים, הוא טיפ בנושא של כמות העצים.

  האם הרבה עצים בקמין משמע חימום טוב יותר?

  שימו לב, לא משנה אילו סוגי עצים להסקה תכניסו לקמין שלכם, אתם צריכים לעשות זאת תוך כדי שאתם מקפידים לא להעמיס יותר מדי עצים. במקרים רבים, אנשים עלולים לחשוב כי כמות נרחבת של עצים, משמע הסקה טובה יותר, אך זוהי טעות.

  אם תכניסו עצים רבים לתנור ותעמיסו עליו, אכן יהיה לכם חם יותר למשך כמה דקות. הבעיה היא אחרת. אתם מסתכנים בפריצת הלהבות מחוץ לקמין. מסוכן מאוד. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון, הוא הנושא של איכות העצים.

  קמין עץ בבית? אך ורק עץ יבש עבור הסקתו

  אתם מוזמנים להשתמש בבולי עץ יבשים בלבד, תוך שאתם מוודאים גם שלא קיימת רטיבות פנימית בעץ. שימו לב, כל שימוש בזרדים, עלים, ענפים או שיחים, בהכרח יוביל לבלאי מואץ של הקמין. מה שנקרא, התיישנות החומר במהרה. באופן כללי, העצים המומלצים להסקה טובה הם:

  • עצי הדר
  • סיסם הודי יבש
  • עצי אקליפטוס
  • עצים שעברו תהליך ייבוש של שנה ומעלה

  מדוע נבחר בעצים יבשים עבור קמינים מעוצבים ורגילים?

  חשוב להבין כי השימוש בעצים לחים או רטובים, בדרך כלל יוביל לכך שבתוך הקמין עצמו יצטבר פיח. כידוע לכולנו, פיח מאוד קשה לנקות והוא גם עשוי לגרום לקשיים בהדלקת הקמין.

  בשורה התחתונה, עצים לקמין רוכשים דרך ספקים מובחרים, ככה שלא תצטרכו להתעסק עם תקלות בעתיד. יש בבית קמין עץ מעוצב? אם כן, אנחנו מזמינים אתכם לרכוש עצים לקמין באיכות גבוהה, וככה תוכלו ליהנות מהקמין למשך שנים ארוכות קדימה.

  עוד מהבלוג שלנו:
  מצא מפיץ עוד היום
  יש לנו קמין מושלם לכל חלל - מסחרי, מגורים או אירוח. היעזר במאתר המפיצים שלנו כדי למצוא את מפיץ אורטל קמינים הקרוב ביותר אליך.
  אתר מפיץ
  Call Now Button